СТРІЧКА НОВИН
 • 15.06.2018
  Ігор Жданов: Форумом для активної молоді «3D лідерство: держава, бізнес, громадський сектор» дали старт проекту "Державотворець"

  15 червня на Хол Чемпіонів НСК "Олімпійського" выдкрився форум для активної молоді «3D лідерство: держава, бізнес, громадський сектор».

  Захід, організований у межах першого етапу проекту "Державотворець", проводиться Мінмолодьспорту спільно з проект USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія», Українською Академією Лідерства, Центром політичних студій та аналітики "Ейдос".

  Вітаючи учасників Форуму Ігор Жданов наголосив, що Форумом для активної молоді «3D лідерство: держава, бізнес, громадський сектор» дали старт проекту "Державотворець":

  "Молоді люди, у яких горять очі, які мають цікаві ідеї, хочуть змінити свою країну – дуже радий їх бачити, спілкуватися із ними. Але наголошу: крім бажання, треба розуміти, як працюють органи державної влади, яким є процес прийняття рішень і втілення їх в життя. Бути інтегрованим в систему прийняття рішень, зрозуміти особливості роботи виключно в правовому полі – бо саме так працюють органи виконавчої влади», підкреслив Міністр.

  За словами Ігоря Жданова, на участь у програмі стажування було подано надано 600 заявок від молодих людей, з них 239 були обрані для співбесіди. Переможцями стали 96 молодих людей з 18 регіонів України, які з наступного тижня проходитимуть стажування в органах державної влади, 15 з них проведуть наступні дні саме в Мінмолодьспорту. Стажери працюватимуть, досліджуватимуть державну службу зсередини, братимуть участь в прийнятті рішень.всі, без виключення, учасники стажування отримають цікавий досвід, який допоможе їм краще зрозуміти, як працюють органи державної влади, як бути державним службовцем, що можливо змінити в процесі прийняття рішень.

  Також до майбутніх молодих лідерів з вітальним словом звернувся Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко.

  Слова підтримки організаторам та учасникам Форуму висловили й керівник проекту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія» Лоренс Хелд, керівник Української Академії Лідерства Роман Тичківський, голова Центру «Ейдос» Віктор Таран.

  Форум зібрав активних молодих українців - фіналістів проекту "Державотворець", а також представників громадських організацій.

  Відповідно до програми заходу його учасники матимуть змогу висловити власну думку, поділитися досвідом та отримати нові знання під час трьох панельних дискусій - «Лідерство в державному управлінні», «Лідерство в бізнесі» та «Лідерство в громадському секторі: як соціальні ідеї втілити в життя».

  Спікерами панельних дискусій стали Дмитро Шимків, заступник глави Адміністрації Президента України, Олеся Островська-Люта, Директор державного підприємства Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький арсенал», Олена Зеркаль, заступник Міністра закордонних справ України з питань європейсько інтеграції, Тетяна Ковтун, заступник Державного секретаряКабінету Міністрів України, Ваче Давтян, підприємець і бізнес-тренер, Сергій Гусовський, власник мережі «Ресторани Сергія Гусовського», Ярослава Гресь, керуючий партнер GresTodorchuk PR, Юлія Плієва, генеральний директор Apple Consulting, Роман Зінченко, засновник Greencubator, Марія Насєдкіна, керівниця ГО «Дивовижні», Олександра Дворецька, координатор юридичного напрямку БФ «Схід SOS».

  Довідково:

  Задля активізації участі молоді в процесах реформування держави Міністерство молоді та спорту України спільно з Українською академією лідерства та за підтримки проекту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидій корупції в Україні «ВзаємоДія» ініціювали проект «Державотворець» – стажування молоді в органах державної влади.

  Мета – ознайомлення молоді з публічною адміністрацією та процесами державотворення, її залучення до розроблення, ухвалення управлінських рішень і контролю за їх виконанням, подальшої професійної діяльності на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування через організаціюосвітньо-профорієнтаційних стажувань.

  Проект, складається з 3-х етапів та триватиме до грудня:

  1-й етап. Національний рівень (виконавча влада).Стажування молоді в органах державної влади.

  2-й етап. Регіональний та місцевий рівні (виконавча влада та місцеве самоврядування).

  3-й етап. Підсумковий (законодавча влада).

  Фото: Богдана Бортакова та прес-служби Мінмолодьспорту